Основные параметры Дополнительные параметры
Площадь помещения, м? Учитывать вентиляцию
Высота потолка, м Кратность воздухообмена
Инсоляция (освещенность солнечными лучами) Гарантированные 20°С
Количество людей Верхний этаж
Количество компьютеров Большое окно
Количество телевизоров Площадь остекления
Мощность остальной бытовой техники, Вт
Как пользоваться?
 
Расчетная мощность охлаждения Q:
2.33 кВт
Рекомендуемый диапазон Qrange:
2.21 – 2.68 кВт
Види кондиціонерів

   Кондиціонер різняться на типи в залежності від конструкції і призначення. Серед побутових кондиціонерів можна виділити 3 основних типи: віконні, спліт-системи(мульти-спліт) і мобільні кондиціонери.

   Віконні монтують у віконний отвір або в стіну. З переваг - простота монтажу, невисока ціна; з недоліків - підвищений шум, неможливість встановлення в пластикові вікна, порушує теплоізоляцію приміщення.

   Спліт-системи, складаються із зовнішнього і внутрішнього блоків, які з"єднуються трубами та електрокабелем. Із плюсів: низький рівень шуму внутрішнього блоку та можливість розміщення внутрішнього блоку в будь-якому місці квартири чи офісу (в межах максимально можливої довжини комунікацій), але вони потребують професійного монтажу.

   Мульти-спліт системи, кондицінери в яких з одним зовнішнім блоком працює від 2 до 7 внутрішніх. Вони ідеально підходять для кондиціонування декількох приміщень. Переваги ті що й у спліт-систем.

   Мобільні кондиціонери діляться на дві групи: мобільні моноблоки і мобільні спліт-системи. Мобільні моноблоки мають вигляд тумби на колесах. Гаряче повітря витягується за допомогою отвору в стіні через шланг, чи через кватирку. Перевагою є те, що такі кондиціонери не потребують монтажу, їх можна переміщувати по квартирі і навіть брати із собою, наприклад на дачу. Із мінусів досить високий шум і ціна. Мобільні спліт-системи, складаються із внутрішнього і зовнішнього блоків, які поєднуються між собою за допомогою гнучкого шлангу. Як і мобільні моноблоки такі системи не потребують складного монтажу - зовнішній блок вивішують за вікно на ремнях або кріплять на кронштейни, його також можна встановити на веранді чи підсобному приміщенні.

Спасибо за покупку! Ожидайте, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Продолжить покупки В корзину