Основные параметры Дополнительные параметры
Площадь помещения, м? Учитывать вентиляцию
Высота потолка, м Кратность воздухообмена
Инсоляция (освещенность солнечными лучами) Гарантированные 20°С
Количество людей Верхний этаж
Количество компьютеров Большое окно
Количество телевизоров Площадь остекления
Мощность остальной бытовой техники, Вт
Как пользоваться?
 
Расчетная мощность охлаждения Q:
2.33 кВт
Рекомендуемый диапазон Qrange:
2.21 – 2.68 кВт
Як користуватись кондиціонером, щоб не захворіти.

   Не допускайте різкого перепаду температур перед виходом із приміщення на вулицю. Повітря зовні в спекотні літні дні може прогріватись до 40 градусів, тому вкрай нерозумно користуватись кондиціонером, коли ви збираєтесь на вулицю. Краще всього вимкнути його за півгодини перед вихидом, щоб дати приміщенню трохи нагрітись. Для цього навіть можна відкрити вікно на провітрювання. Тоді зовні вас не вразить хвиля розпеченого повітря і не піддасть ваше здоров'я випробуванню на міцність. Так треба зробити і після повернення  в приміщення. Дайте своєму тілу трохи охолонути після спеки, а потім потроху охолоджуйте приміщення до комфортної температури. Різниця температур приміщення і вулиці повинна бути в межах 4-6 градусів. Але навіть якщо ви не любите спеку і надаєте перевагу прохолоді, не опускайте температуру приміщення нижче 22-24 градусів. Це найбільш комфортний режим для людини, та й зберегти здоров'я в таких умовах буде простіше. Температуру нижче рекомендованого мінімуму можна виставляти лише під час сну.

    Краще всього користуватись функцією SLEEP при вімкненні якої кондиціонер починає працювати у більш тихому режимі, охолоджує кімнату, а потім вимикається, щоб до ранку приміщення трохи нагрілось, а ви прокинулись в теплі. Головне правило при використанні кондиціонера  - не потрапляти під обдув. Навіть недовгочасне перебування під прибором може привести до застуди. Якщо ви працюєте під кондиціонером, підніміть температуру, одягайтесь тепліше, або накиньте шарф. 

   Також причиною хвороби можуть бути бактерії, які накоплюються і розмножуються у фільтрах тому надзвичайно важливо вчасно їх чистити  або замінювати. Також потрібно провітрювати приміщення в перервах між роботою кондиціонера, треба відкривати вікно і запускати потік свіжого повітря.

   В нашому магазині coolmag.com.ua Ви знайдете щирокий вибір кондиціонерів і різноманітної климатичної техніки, які зроблять мікроклімат Вашого приміщення комфортним і безпечним. У нас Ви можете підібрати кондиціонер, зволожувач, очищувач повітря, кулер та обігрівач. Заходьте, дзвоніть Вас чекають знижки!

Спасибо за покупку! Ожидайте, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Продолжить покупки В корзину