Основные параметры Дополнительные параметры
Площадь помещения, м? Учитывать вентиляцию
Высота потолка, м Кратность воздухообмена
Инсоляция (освещенность солнечными лучами) Гарантированные 20°С
Количество людей Верхний этаж
Количество компьютеров Большое окно
Количество телевизоров Площадь остекления
Мощность остальной бытовой техники, Вт
Как пользоваться?
 
Расчетная мощность охлаждения Q:
2.33 кВт
Рекомендуемый диапазон Qrange:
2.21 – 2.68 кВт
Як правильно підготувати свій кондиціонер до літнього сезону?

Вже скоро літо, а погода то й взагалі по справжньому літня. Спека невпинно випробовує нас, то ж всі прагнуть прохолоди в жаркі дні. Проте необхідно пам’ятати про безпечне використання кондиціонера. Тож перш ніж ввімкнути свою спліт-систему, надзвичайно важливо переконатися, що ваша кліматична техніка готова до експлуатації в період літнього сезону.

Під час холодного періоду кондиціонер зазвичай перебуває у «сплячому стані». Слід ретельно перевірити всі деталі разом із проводами, каналами та фільтрами, перш ніж ввімкнути режим охолодження, який забезпечить ваш дім надзвичайно приємним та прохолодним повітрям влітку. Розглянемо декілька пунктів, щодо підготовки кондиціонера до роботи влітку і при цьому ви будете мати безпечну систему кондиціонування.

  1. Візуальна інспекція

Початок підготовки спліт-системи до літнього сезону розпочинається з візуального огляду всіх компонентів кондиціонера, тобто і в приміщенні, і ззовні. Ви матимете уявлення про стан кожної частини приладу, а вразі якоїсь неполадки зможете її негайно ліквідувати.

  1. Дренажна труба

Працюючи в режимі охолодження кондиціонер видаляє вологу з повітря, яка виводиться на вулицю. Волога проходить через дренажну трубу, тому важливо, щоб труба була чистою та вільною від різного забруднення. Влітку вода, що проходить через дренаж, вимиває весь бруд і при цьому очищує дренажну трубу. Якщо ж труба зливу забита, то доведеться самотужки очистити дренаж, перед початком роботи кондиціонера.

  1. Повітряний конденсатор

Повітряний конденсатор – це найбільш важлива частина кондиціонера, тому його слід підтримувати в чистоті для безперебійної функціональності спліт-системи. Вразі виявлення забруднення конденсатора, вам потрібно усунути його, для того, щоб нічого не блокувало повітряний потік. Після цього знову огляньте конденсатор, щоб позбутися пошкоджень, які могли виникнути взимку, адже це призводить до низької продуктивності кондиціонера.

  1. Лінії холодоагентів

Всередині кожної лінії холодоагенту – прохолодні гази або теплі рідини. Візуально перевірте ці лінії на наявність пошкоджень або витоків і обов’язково перевірте чи непошкоджена ізоляція. Якщо в ізоляції є будь-які тріщини, то зніміть та замініть, щоб не було втрат ефективності роботи системи. Якщо є пошкодження самих труб, то краще викликати спеціаліста, який організує заміну труб.

  1. Електромонтаж

З часом покриття на дротах проводки може стати крихким, що призведе до тріщин. Обов’язково перевірте проводку, щоб уникнути неприємностей з електрикою.

  1. Чистка фільтрів

Наступним пунктом огляду системи кондиціонування повітря  є перевірка і чистка повітряного фільтра. Це гарантує  100% надійну роботу системи і дозволить запобігти потраплянню до кондиціонера бруду, пилу, що перебували в повітрі протягом зими та заподіяти шкоду вашому здоров’ю. Кондиціонер з чистим повітряним фільтром працює ефективніше, в результаті чого зменшується споживання енергії на 5-15%.

  1. Налаштування кондиціонера.

Якщо ви виявили якісь проблеми під час огляду, або просто невпевнені в тому, як здійснити правильно перевірку кондиціонера для його безпечної та ефективної роботи в режимі  охолодження телефонуйте (044) 225 75 67 або (068) 205 16 47 і отримайте кваліфікаційну консультацію, додаткове обслуговування вашого кондиціонера: очищення конденсатора, перевірка рівня холодоагенту, чистка фільтрів, продуктивність компресора, огляд електричних з’єднань і більше  від наших спеціалістів по обслуговуванню кліматичної техніки.

Насолоджуйтеся прохолодою, коли за вікном спека  і будьте певні, що після виконання всіх вказівок, ваш кондиціонер буде працювати надійно, безпечно і з комфортом для вас протягом всього літнього сезону, незалежно від температури на вулиці.

Якщо ви ще не придбали кондиціонер, то в нашому інтернет-магазині https://coolmag.com.ua/  представлений широкий вибір кондиціонерів різних брендів, на будь-які уподобання і бюджет. Заходьте, обирайте і купуйте із задоволенням!

Спасибо за покупку! Ожидайте, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Продолжить покупки В корзину