Основные параметры Дополнительные параметры
Площадь помещения, м? Учитывать вентиляцию
Высота потолка, м Кратность воздухообмена
Инсоляция (освещенность солнечными лучами) Гарантированные 20°С
Количество людей Верхний этаж
Количество компьютеров Большое окно
Количество телевизоров Площадь остекления
Мощность остальной бытовой техники, Вт
Как пользоваться?
 
Расчетная мощность охлаждения Q:
2.33 кВт
Рекомендуемый диапазон Qrange:
2.21 – 2.68 кВт
Що таке інвертор?

   В наш час при виборі кондиціонера, ми часто зіштовхуємся з дилемою, який кондиціонер обрати - інверторну спліт систему чи кондиціонер без інвертора. До того ж і ціна досить таки різниться. Чи варто переплачувати при покупці інверторного кондиціонера і вчому його переваги, давайте розбиратися разом.

   Насамперед, що ж таке інвертор? Інвертор представляє собою друкований вузол (плата з електронними компонентами), встановлений в зовнішній агрегат,який регулює частоту обертання компресора за рахунок зміни амплітуди і частоти напруги, прикладеного до його електричного двигуна. Вбудований мікропроцесор збирає інформацію з численних датчиків, які відстежують робочі умови і обчислює необхідну продуктивність еомпрессора для швидкого досягнення комфортної температури в приміщенні при оптимальному електроспоживанні.

     Швидко та потужно. 

   Продуктивність компресора збільшується до максимуму відразу після включення кондиціонера, що забезпечує швидкий вхід в зону комфортних температур. Далі за рахунок плавного регулювання підтримується оптимальна продуктивність, що гарантує економічну роботу. Цей процес можна порівняти з плавним рухом автомобіля по заміському шосе без пробок і світлофорів.

     Стабільна температура вприміщенні

   Система управління змінює частоту обертання компресора і відстежує зміну температури повітря в приміщенні. На підставі цихданих обчислюється оптимальна продуктивність системи для стабільної підтримки температури. Відсутність температурних коливань створюєдійсно комфортні умови в приміщеннф. Надзвичайно низькі експлуатаційні витрати - це основна перевага інверторних систем. Інверторний привід поєднує всобі передові технології вобласті мікропроцесорної техніки, математичної складової програмного забезпечення, силової електроніки, матеріалознавства, а також в області високоточної механічної обробки. Синергетичний ефект від поєднання різних підходів гарантує максимальну ефективність охолодження або нагрівання повітря.

   Спліт системи без інвертора забезпечують підтримку цільової температури в приміщенні за рахунок періодичного включення та виключення компресора. Така робота компресора є неефективною і нагадує рух автомобіля в місті зі світлофорами та пробками. Крім цього, температура в приміщенні коливається щодо цільового значення в широких межах - користувачеві то жарко, то холодно, що може послужити причиною ослаблення імунітету і сприяти виникненню застуди.

   У інверторних кондиціонерах навпаки, компресор працює практично постійно і в оптимальному режимі. Це подібно до руху по вільному заміському шосе. В результаті, істотно менше споживання електроенергії та відсутні коливання температури в приміщенні.

   Обирайте комфорт та якість разом з інтернет-магазином кліматичної техніки  coolmag.com.ua . В нас представлений широкий вибір інверторних кондиціонерів різних брендів: Daikin, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Panasonic, Toshiba, Neoclima, Carrier, Mitsushito, Chigo, Tosot, Cooper&Hunter, LG, Leberg, Hitachi, Olmo, Sensei, Midea, Idea, Ballu, Electrolux, Fujitsu, Sakata, Gree, Osaka,  AUX, Dekker, AC ELECTRIC, Haier, hoapp. Чекаємо ваших замовлень! 

 

Спасибо за покупку! Ожидайте, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Продолжить покупки В корзину