Основные параметры Дополнительные параметры
Площадь помещения, м? Учитывать вентиляцию
Высота потолка, м Кратность воздухообмена
Инсоляция (освещенность солнечными лучами) Гарантированные 20°С
Количество людей Верхний этаж
Количество компьютеров Большое окно
Количество телевизоров Площадь остекления
Мощность остальной бытовой техники, Вт
Как пользоваться?
 
Расчетная мощность охлаждения Q:
2.33 кВт
Рекомендуемый диапазон Qrange:
2.21 – 2.68 кВт
Історія винайдення кондиціонерів.

 

Кожного року літній сезон стає все більш гострим, з переважними піками тепла та вологості. Внаслідок цього кондиціонери вже не вважаються розкішшю,а є важливим атрибутом комфортного та сповненого здоров’ям життя.

Індустріальна епоха відкрила світу механічне охолодження, адже вже з давніх часів люди використовували природні методи кондиціювання повітря, щоб полегшити дискомфорт сильної спеки і підвищити рівень комфорту. У Стародавньому Римі вода з акведуків була проведена через стіни будинків для їх охолодження. А у Єгипті на вікна вішали очерет і зволожували його зрошуючи водою, таким чином в приміщенні ставало прохолодно. Взимку з різних водойм зрізали шматки льоду та зберігали в шарах соломи або тирси, щоб потім використовувати, як природне джерело охолодження та кондиціювання повітря. В кінці 18 століття з’явилися мережі кондиціювання повітря з льодовими блоками, інтегрованими в мережі з примусовою вентиляцією. У 19 столітті це були перші холодильні машини для стиснення рідин. Кілька інженерів того часу своїми відкриттями призвели до сучасного  кондиціювання повітря:

  • У 1834 році Якоб Перкінс з Лондона отримав перший патент на паро-компресійну холодильну установку, використовуючи ефір як хладагент.
  • В 1842 році американський лікар Джон Горрі з Флориди розробляє першу холодильну систему для льоду. Більшість вважає його законодавцем охолодження.
  • Француз Фердінант Карре в 1859 році запатентував абсорбційний холодильник. В роботі цієї системи використовувалася вода, як абсорбент та аміак як хладагент.

Перший сучасний кондиціонер був винайдений в 1902 році американським інженером Вілісом Хевілендом Керрієром, який почав експериментувати з законами контролю вологості. Запозичення з концепцій механічного охолодження встановленого в попередні роки, система Carrier надсилає повітря через котушки, заповненні холодною водою і охолоджуючи повітря одночасно видаляючи вологу співвідносну волозі контрольної кімнати. Протягом багатьох років Carrier застосовується  для покращення своєї системи і в 1922 році з’являється відцентрований холодильник в який додано центральний компресор і аміак змінено на більш ефективну та менш небезпечну рідину – трихлоретиленом. Тепер більш доступна система кондиціювання Carrier з’являється в універмагах, готелях і особливо в кінотеатрах, де утворюється притулок для міського населення в пошуках свіжості в спекотні дні. Дехто навіть припускає, що кондиціювання відіграло важливу роль у зростанні популярності кіноіндустрії. В період другої світової війни сповільнився процес продажу кондиціонерів, але вже на початку 50-х, вони почали осідати в приватних будинках і офісах. У той же час, автомобільна промисловість також запровадила системи кондиціювання повітря в певних транспортних засобах. Протягом десятиліть кондиціонер, безумовно, став значно доступним продуктом, для задоволення різних потреб споживачів. Завдяки технологіям, що постійно розвиваються та удосконалюються, кондиціонери в своїй функціональності покращуються – стають більш стримані, енергоефективні та безшумні, що, звичайно, сприяє комфортній та зручній експлуатації цієї кліматичної техніки.

Якщо Ви бажаєте поєднати Ваш дім з комфортом, свіжістю та здоровим мікрокліматом, то в нашому інтернет-магазині coolmag.com.ua є широкий вибір кондиціонерів, спліт-систем, мульти спліт-систем, мобільних кондиціонерів та віконних кондиціонерів таких відомих брендів: Cooper&Hunter, Daikin, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Hitachi, Toshiba, Carrier, Tosot, Panasonic, Neoclima, Fujitsu та інші. Насолоджуйтеся перевагами якісних кондиціонерів!

 

Спасибо за покупку! Ожидайте, наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Продолжить покупки В корзину